AR Okulary do sterowania drone DJI Gogle Racing Edition & Carry więcej Plecak PCT

AR Okulary do sterowania drone DJI Gogle Racing Edition & Carry więcej Plecak PCT

Gogle DJI są oryginalnie unikatowymi okularami AR, a wersja Racing Edition to tylko przestrzeń. Czym się różnią? Zacznijmy od początku. Zmiany są widoczne od razu – metalowe wykończenie obudowy, skórzane miękkie wkładki i przyjemniejsza Tekstura. A co z technicznym planem? Nie jest tajemnicą, że bez względu na to, w jakim celu nie kupił drona od DJl, każdy chce sprawdzić tryb Racing, w którym quadcopter leci bardzo szybko i manewruje jak mucha. Zwykłe gogle DJI mają trudności z radzeniem sobie z takim trybem, dla Racing Edition To nie problem, możesz nawet zorganizować wyścigi na dronach z przyjaciółmi.

Z tych okularów do sterowania Quadcopter-przyjemność

Kontrolować Mavic Pro lub innych Quadcopter z głowy, lub kontrolować kamery wiszące, aby strzelać to, czego potrzebujesz. Dzięki tym okularom dron praktycznie czyta w myślach. Zastrzeżona technologia przesyłania strumieniowego wideo zapewnia wysokiej jakości obraz w odległości do 7 kilometrów. Wideo można bezpośrednio nagrywać na karcie pamięci wbudowanej w okulary. Za pomocą gładzika i przycisków można sterować dodatkowymi funkcjami.

Takie fajne okulary będą chcieli docenić nie tylko z Quadrocoptera.

To też jest możliwe. Można je podłączyć do konsoli do gier, odtwarzacza multimedialnego i innych urządzeń. Możesz wyświetlać dźwięk na głośnikach lub słuchawkach, a także oglądać dowolny film, zapisując go na karcie pamięci. Opcjonalnie dostępna wysokiej jakości kamera pozwala nagrywać filmy z pierwszej osoby, a jednocześnie wyróżnia się matrycą jakości i brakiem efektu Rolling Shutter. Do jednego drona można podłączyć dwie pary punktów Racing Edition, drugi użytkownik zostanie przydzielony do roli obserwatora, ale jest to również dużo zabawy!

Plecak marki DJI Carry More to nie tylko torba na okulary. Jest to przemyślane akcesorium, które oprócz gogli DJI mieści jeden dron Mavic i dodatkowe akcesoria (w tym baterie), a nawet Mavic wraz z okularami i Spark jako zapasowy Quadcopter.

Przestrzeń wewnętrzna może być zorganizowana według własnego uznania dzięki miękkim przegrodom na rzepach, które poza tym nie pozwalają na drapanie się gadżetów wewnątrz siebie, a gumki z rzepami pozwolą całkowicie naprawić część sprzętu. Wszystkie urządzenia i akcesoria DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją od DJI. Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej.

houses for rent