Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 ” M3 4GB / 128Gb Gold 2019 (JYU4115CN)

Xiaomi Mi Notebook Air 12.5 ” M3 4GB / 128Gb Gold 2019 (JYU4115CN)

Najbardziej kompaktowy Notebook Xiaomi pozwoli Ci wygodnie wykonywać dowolne zadania w dowolnym miejscu przez cały dzień! Mi Notebook Air o przekątnej ekranu 12.5 charakteryzuje się optymalnym współczynnikiem mocy i wymiarów, a wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin pracy, a wystarczy 35 minut, aby naładować go do 50%. Obecność portów USB i Type-C pozwala na podłączenie wszelkich akcesoriów, a za pomocą adaptera Type-C i wbudowanego portu HDMI, do tak miniaturowego laptopa można podłączyć dwa monitory 4K lub telewizor.

Obudowa komputera wykonana jest z anodyzowanego aluminium. Waga Mi Notebook Air to tylko 1,07 kg, a niewielka grubość (12,9 mm) pozwala nosić go nawet w folderze.

Wysokiej jakości ekran z cienkimi ramkami bocznymi ma rozdzielczość Full HD, więc praca, jak i oglądanie filmów na takim wyświetlaczu jest bardzo przyjemna. Chroni wyświetlacz wytrzymałe szkło o twardości 7H. duży gładzik i wygodna klawiatura są bardzo wygodne w użyciu, podczas korzystania z laptopa myśli o podłączeniu myszy najprawdopodobniej nie wystąpią.

Procesor Intel Core ósmej generacji z łatwością poradzi sobie z większością zadań, a dość potężna zintegrowana grafika nie tylko zapewni przyzwoitą wydajność podczas pracy z zewnętrznym wyświetlaczem, ale także pozwoli na uruchomienie wielu nowoczesnych gier.

Dzięki szybkiemu dyskowi SSD wszystkie programy otwierają się natychmiast. Laptop ma już wbudowaną wysokiej jakości kamerę internetową, a także Wi-Fi i Bluetooth aktualnych wersji. Wysokiej jakości głośniki firmy Harman zapewniają naturalny dźwięk dzięki technologii dźwięku przestrzennego DTS, a gniazdo 3,5 mm umożliwia podłączenie dowolnych słuchawek.

Best RCA to HDMI Converter review