Lampka nocna Xiaomi Philips Zhirui Bedside Lamp

Lampka nocna Xiaomi Philips Zhirui Bedside Lamp

Pamiętasz, jakie furory wyprodukowały inteligentne żarówki Philips około 10 lat temu? Wszyscy wiedzą, że Xiaomi często współpracuje z innymi markami, zwłaszcza opracowując nowy produkt dla siebie. Zwykle jest to mało znane prostemu użytkownikowi japońskim i europejskim producentom komponentów, ale tym razem nowa inteligentna lampa wykonana jest ze znaną dla każdego Philips i to właśnie marka tego ostatniego zdobi się na obudowie inteligentnej lampki nocnej. Ale to nie wszystko, co ciekawe nowa lampa.

Konstrukcja lampy łóżka Zhirui jest stylowa i wszechstronna.

Przezroczysta kolba z grubego plastiku służy nie tylko jako element dekoracyjny, ale także, można powiedzieć, główny organ zarządzający. Obracając żarówkę, można regulować temperaturę oświetlenia od 1700 do 6500K, dwukrotnie naciskając przycisk zasilania, obracając żarówkę można regulować jasność, a naciskając przycisk zasilania jeszcze dwa razy, można dostroić kolor – do wyboru cała paleta kolorów, tak jak w Photoshopie!

Lampa może być sterowany nie tylko ręcznie, ale również z smartphone, poprzez Mi Domu APP.

Wszystkie ustawienia kolorów, jasności i temperatury barwowej są również dostępne. Nalewki lampy można również zmieniać automatycznie według scenariuszy. Ci, którzy lubią dodawać nowe żetony do systemu inteligentnego domu, będą zadowoleni. Inną cechą lampy jest obecność trybu nocnego: przytrzymaj przycisk włączania przez 2-3 sekundy i włączy się przy minimalnej jasności. Na koniec zauważmy oczywiste (mówimy jednak od razu o Philips i Xiaomi): wysokiej jakości diody LED są używane jako źródła światła Zhirui Bedside Lamp.