Hub BASEUS Mirror Series C do ładowania Apple Watch

Hub BASEUS Mirror Series C do ładowania Apple Watch

Hub BASEUS Mirror Series C do ładowania Apple Watch – USB-C (PD), USB 3.0 x2, HDMI 4K, 3.5 mm.

Bezprzewodowa Ładowarka Baseus Mirror Series Multifunctional Wireless Charger to bardzo interesująca hybryda dwóch bardzo popularnych akcesoriów: koncentratora Typu C i, jak sama nazwa wskazuje, bezprzewodowej ładowarki Qi.

Ładowanie w ten sposób jest oferowane przez zegarek Apple Watch, dla większych gadżetów akcesorium jest zbyt małe, a ładowanie bezprzewodowe nie jest wystarczająco wydajne, ale za pośrednictwem wbudowanego portu zasilania Typu C można naładować dowolny gadżet, w tym laptopy.

Zestaw portów w tym koncentratorze jest również bardzo przydatny.

Trzy złącza USB 3.0, które umożliwiają przesyłanie danych z prędkością do 5 Gb / s i podłączenie wszelkiego rodzaju akcesoriów (takich jak mysz), HDMI z obsługą 4K (do 30 Hz w trybie 2160p), a także audio jack 3,5 mm. Ten ostatni nie będzie bardzo przydatny dla laptopów, ale będzie przydatny podczas korzystania z koncentratora ze smartfonem lub tabletem, ponieważ wiele nowoczesnych urządzeń mobilnych może być

Złącze Typu C do podłączenia koncentratora do urządzenia jest uzupełnione małym, grubym przewodem, dzięki czemu akcesorium nie poluzuje portów Typu C, ale jest wygodne w użyciu zarówno z laptopami, iPadami Pro, jak i smartfonami.

Obudowa Baseus Mirror Series Multifunctional Wireless Charger wykonana jest ze szkła hartowanego o twardości 9H i anodyzowanego aluminium, dzięki czemu gadżet wygląda bardzo imponująco i dobrze komponuje się z nowoczesną elektroniką.