Monitor AOC E970SWN

Monitor AOC E970SWN

Cel: domu i biura
Rozmiar wyświetlacza, w calach: 18.5

  • Rozdzielczość ekranu w pikselach: 1366×768
  • Format HD: WXGA
  • Format ekranu: 16: 9.

Opis

Monitor E970SWN dzięki przystępnej cenie i optymalnemu zestawowi opcji można kupić zarówno do pracy, jak i do domu. Ten model obsługuje inteligentną technologię eSaver, która pozwala oszczędzać energię elektryczną. Zasoby i wydajność monitora pozwalają swobodnie obsługiwać aplikacje biurowe, oglądać filmy i grać.

Opcja

Wielkoformatowy model ma potężną i niezawodną matrycę TN, która może realistycznie i precyzyjnie przekazywać ponad 16 milionów odcieni
Dzięki regulowanemu podświetleniu LED z białymi diodami LED obraz jest bogaty i wyraźny.

Dzięki krótkiemu czasowi reakcji pikseli podczas odtwarzania obrazów dynamicznych eliminuje się rozmyte kontury, zniekształcenia kolorów i cieni.

Zarządzanie ustawieniami i trybami pracy monitora pozwala na specjalistyczne własne oprogramowanie Screen+ i I-Menu. Model należy do serii ekologicznej i spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa Energy Star i Epeat Silver.

Design

Ten Monitor AOC będzie pasował do każdego wnętrza. Wykonany jest w plastikowej obudowie z szorstką powierzchnią, uzupełniony podstawką na Biurko i uchwytami VESA z zamkami Kensington, aby przymocować ekran do ściany.

liveshopnet.com